Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

KORSELER

korse fiyatlarıSizi daha sağlıklı ve daha fit bir görüntüye kavuşturan Korse Çeşitlerini bu sayfamızdan inceleyebilir, yorumlarını okuyabilirsiniz. Korse markalarının ürettiği, korse çeşitlerini kıyaslayarak kendinize en uygun olanını seçebilirsiniz. Ayrıca sitemizden korse fiyatlarını görebilir ve beğendiklerinizi sipariş verebilirsiniz. Sitemiz; güvenli alışveriş yapmanız için, üst düzey güvenlik sertifikaları ile korunmaktadır.

Markalar
Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Marka: Emay Korse
Emay 2040; paçalı korse, kaymayı önleyen silikon takviyeli, bedeninizi 1 beden küçülten, dikişsiz selülit önleyici modelidir. Korse Özellikle kadınların zayıf gözükmek için kullandığı esnek iç giysi çeşididir. Korse çeşitleri; kilo sıkıntısı olan..
29,16TL
Marka: Emay Korse
Emay Dikişsiz Bel Korse 2010; 1 beden küçültür. Üst kısım kenarların iç kısımlarında ürünün vücutta kayıp toparlanmasını engellemek için silikon bant bulunur. Kumaş Tipi : %92 Polyamid, %8 Elastan. Kutusunda orijinal üründür. Korse Özellikle kadı..
15,55TL
Marka: Emay Korse
Emay 2072; dikişsiz, askılı, bedeninizi 1 beden küçülten, desenli slip body korse modelidir. Korse Özellikle kadınların zayıf gözükmek için kullandığı esnek iç giysi çeşididir. Korse çeşitleri; kilo sıkıntısı olan, doğum sonrası sarkmalara önlem ..
35,64TL
Marka: Emay Korse
Emay 2002; paçası dantelli destekli boxer korse modelidir. Emay İç Giyim Uzun yıllardır iç giyimde tecrübe sahibi olan Emay İç Giyim; dikişsiz iç giyim, korse ve pijama gibi ürünlerde oldukça kaliteli ürünleri müşterilerine sumaktadır. Özellikle dik..
28,46TL
Marka: Emay Korse
Emay 2003; bel kısmı ve paçası dantelli boxer destekli korse modelidir. Emay İç Giyim Uzun yıllardır iç giyimde tecrübe sahibi olan Emay İç Giyim; dikişsiz iç giyim, korse ve pijama gibi ürünlerde oldukça kaliteli ürünleri müşterilerine sumaktadır. ..
28,46TL
Marka: Emay Korse
Emay Dikişsiz Uzun Paçalı Boy Korse 2013; göğsü açık, uzun paçalı, ince askılı ve 1 beden küçük gösteren dikişsiz boy korse modelidir. Korse Özellikle kadınların zayıf gözükmek için kullandığı esnek iç giysi çeşididir. Korse çeşitleri; kilo sıkıntıs..
34,99TL
Marka: Emay Korse
Emay Dikişsiz Boxer Boy Korse 2011; ince askılı, slip ve 1 beden küçük gösteren dikişsiz boy korse modelidir. Korse Özellikle kadınların zayıf gözükmek için kullandığı esnek iç giysi çeşididir. Korse çeşitleri; kilo sıkıntısı olan, doğum sonrası sar..
32,18TL
Marka: Emay Korse
Emay Dikişsiz Body Korse 2012; dikişsiz, askılı ve çıtçıtlı bedeninizi 1 beden küçülten slip body korse modelidir. Korse Özellikle kadınların zayıf gözükmek için kullandığı esnek iç giysi çeşididir. Korse çeşitleri; kilo sıkıntısı olan, doğum sonras..
32,18TL
Marka: Emay Korse
Emay Dikişsiz Boy Korse 2018; kalın askılı, 1 beden küçük gösteren dikişsiz slip boy korse modelidir. Alttan çıtçıtlı body. Üst kısım kenarların iç kısımlarında ürünün vücutta kayıp toparlanmasını engellemek için silikon bant bulunur. %92 Polyamid, %..
32,29TL
Marka: Emay Korse
Emay Dikişsiz Göğsü Açık Body Korse 2023; dikişsiz, çıtçıtlı askılı, bedeninizi 1 beden küçülten, göğüs bölümü açık slip body korse modelidir. Korse Özellikle kadınların zayıf gözükmek için kullandığı esnek iç giysi çeşididir. Korse çeşitleri; ki..
32,18TL
Marka: Emay Korse
Emay 2031; paçası dantelli ve paçası kaymayı önleyen silikon takviyeli, 1 beden küçük gösteren dikişsiz boxer boy korse modelidir. Korse Özellikle kadınların zayıf gözükmek için kullandığı esnek iç giysi çeşididir. Korse çeşitleri; kilo sıkıntısı..
37,80TL
Marka: Emay Korse
Emay 2071; bedeninizi 1 beden küçülten, askılı, paçalı, desenli, dikişsiz boxer boy korse modelidir. Korse Özellikle kadınların zayıf gözükmek için kullandığı esnek iç giysi çeşididir. Korse çeşitleri; kilo sıkıntısı olan, doğum sonrası sarkmalar..
36,40TL
Marka: Emay Korse
Emay Dikişsiz Korse Atlet 5010; kalın askılı korse atletdir. Bedeninizi bir beden küçültür. Korse Özellikle kadınların zayıf gözükmek için kullandığı esnek iç giysi çeşididir. Korse çeşitleri; kilo sıkıntısı olan, doğum sonrası sarkmalara önlem alab..
18,47TL
Marka: Emay Korse
1 beden küçültür. Kumaş Tipi : %92 Polyamid, %8 Elastan. Kutusunda orijinal üründür. Korse Özellikle kadınların zayıf gözükmek için kullandığı esnek iç giysi çeşididir. Korse çeşitleri; kilo sıkıntısı olan, doğum sonrası sarkmalara önlem alabilmek ..
13,66TL
Marka: Emay Korse
Emay Dikişsiz Straplez Korse Atlet 5013; straplez korse atlet inceltici yapıya sahiptir. Bedeninizi 1 beden küçülten korse modelidir. Korse Özellikle kadınların zayıf gözükmek için kullandığı esnek iç giysi çeşididir. Korse çeşitleri; kilo sıkıntısı..
17,71TL
Marka: Emay Korse
1 beden küçültür. Kumaş Tipi : %92 Polyamid, %8 Elastan. Kutusunda orijinal üründür. Korse Özellikle kadınların zayıf gözükmek için kullandığı esnek iç giysi çeşididir. Korse çeşitleri; kilo sıkıntısı olan, doğum sonrası sarkmalara önlem alabilmek i..
25,33TL
Marka: Emay Korse
Emay Dikişsiz Sporcu Korse Atlet 5016; sporcuların tercih edebileceği toparlayıcı korse atletdir. Korse Özellikle kadınların zayıf gözükmek için kullandığı esnek iç giysi çeşididir. Korse çeşitleri; kilo sıkıntısı olan, doğum sonrası sarkmalara önle..
29,05TL
Marka: Emay Korse
Emay Dikişsiz Göğsü Açık Korse Elbise 5060; incelten yapıya sahip göğsü açık korse elbise modelidir. Kaymayı önleyen silikon takviyeli, bedeninizi 1 beden küçülten, korse elbisedir. Korse Özellikle kadınların zayıf gözükmek için kullandığı esnek iç ..
29,16TL
Marka: Emay Korse
Emay Dikişsiz Straplez Korse Elbise 5065; incelten yapıya sahip straplez korse elbise modelidir. Kaymayı önleyen silikon takviyeli, bedeninizi 1 beden küçülten, korse elbisedir. Korse Özellikle kadınların zayıf gözükmek için kullandığı esnek iç giys..
25,33TL
Marka: Emay Korse
Emay 3200; kaymayı önleyen silikon takviyeli, bedeninizi 1 beden küçülten, beli korseli uzun dikişsiz şort modelidir. Korse Özellikle kadınların zayıf gözükmek için kullandığı esnek iç giysi çeşididir. Korse çeşitleri; kilo sıkıntısı olan, doğum ..
15,12TL

GİZLİ PAKETLEME

SİPARİŞLER GİZLİ PAKETLEME İLE GÖNDERİLİR

Firmamızdan verceğiniz tüm siparişler tarafınıza gizli paketleme ile gönderilmektedir. İster işyerinizden veya isterseniz evinizdeki herhangi bir adresten siparişlerinizi rahatlıkla verebilirsiniz.

Kargo Çalışanları Kargo İçeriğini Bilmez

Siparişlerinizi sizlere ulaştıran kargo çalışanları size gelecek olan siparişlerin içeriğini hiçbir şekilde bilmezler. Fatura üzerinde iç giyimle alakalı herhangi bir bilgi olmaz. Ürünler tekstil ürünü olarak fatura edilir.

Kart Ektrenizde Firma İsmi "PAYU ÖDEME TEKNOLOJİLERİ" olarak geçmektedir.

ÜCRETSİZ KARGO

×

ÜCRETSİZ KARGO

75TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ

Sitemizden vereceğiniz ara toplamı 75TL ve üzeri siparişlerde kargo masrafını firmamız karşılamaktadır.

Sitemizden verdiğiniz siparişler sizlere Aras Kargo ve MNG Kargo ile Türkiyenin her tarafına ulaştırılmaktadır. Ara toplamı 75TL altında olan siparişleriniz için kargo masrafı Türkiyenin her noktasına 4,5TL'dir.

İADE & DEĞİŞİM

×

İADE & DEĞİŞİM

SORUN OLDUĞUNDA İADE VEYA DEĞİŞİM YAPIN

www.icgiyim.com.tr den vereceğiniz siparişlerde iade ve değişim garantisini vermekteyiz.

Fantazi iç giyim, külot, tanga ve çorap modelleri haricindeki hijyen sıkıntısı çıkarmayacak olan diğer ürünlerde siparişini verdiğiniz ürünleri iade veya değişim yapabilirsiniz. Bunun için firmamızı bilgilendirmeniz ve şu şartlara uymanız gerekmektedir.

İade veya Değişimde Dikkat Edilecek Noktalar

  1. Ürünlerin ambalajlarının bozulmadan tarafımıza faturası ile gönderilmesi zorunludur.
  2. İade veya değişim yapmadan önce firmamızı bilgilendirmeniz gerekmektedir.
  3. Firmamızdan kaynaklı herhangi bir sorun yoksa kargo masrafı müşterilerimize aittir.
  4. Firmamızdan kaynaklı sorunlarda iade veya değişim esnasındaki tüm kargo masrafları firmamıza aittir. Örn. nadirde olsa yaşanabilecek farklı renk veya beden sorunları gibi..

KAPIDA ÖDEME

×

KAPIDA ÖDEME

ŞİMDİ SİPARİŞ VERİN, KAPIDA ÖDEYİN

Tüm siparişlerinizi kapıda nakit veya kartla ödeme imkanına sahipsiniz.

Ödeme ekranlarında kapıda ödemeyi seçerek tüm ödemelerinizi kapıda nakit veya kartla yapabilirsiniz. Kapıda ödemelerde kargo firması olarak Aras Kargo ile çalışmaktayız.

Kapıda ödemelerde 7TL kapıda ödeme hizmet bedeli alınmaktadır. Bu bedel tamamen kargo firması ile ilgilidir ve faturanıza yansıtılarak ürün tutarları ile tahsil edilmektedir.

×

KAPIDA ÖDEME

KAPIDA NAKİT veya KARTLA ÖDEYİN

Sitemizden verdiğiniz siparişlerinizi kapıda kartla veya nakit ödeyebilirsiniz.

KARTLARA TAKSİT

×

KARTLARA TAKSİT

SİPARİŞLERİNİZİ 12 AY TAKSİTLE ÖDEYİN

Sitemizdeki tüm siparişlerinizi kartlarınıza 12 ay taksit imkanıyla sipariş verebilirsiniz.

HAVALE/EFT

×

HAVALE/EFT

HAVALE/EFT İLE GÜVENLE ÖDEYİN

Kredi Kartı ile ödeme yapmak istemiyor, kapıda ödemenin ise ek masraflarına girmek istemiyorsanız, siparişlerinizi havale/eft ile ödeyebilirsiniz.

×