Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

PAÇALI KORSE

Markalar
Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Marka: Emay Korse
Emay 2040; paçalı korse, kaymayı önleyen silikon takviyeli, bedeninizi 1 beden küçülten, dikişsiz selülit önleyici modelidir. Korse Özellikle kadınların zayıf gözükmek için kullandığı esnek iç giysi çeşididir. Korse çeşitleri; kilo sıkıntısı olan..
29,16TL
Marka: Emay Korse
Emay 2002; paçası dantelli destekli boxer korse modelidir. Emay İç Giyim Uzun yıllardır iç giyimde tecrübe sahibi olan Emay İç Giyim; dikişsiz iç giyim, korse ve pijama gibi ürünlerde oldukça kaliteli ürünleri müşterilerine sumaktadır. Özellikle dik..
28,46TL
Marka: Emay Korse
Emay 2003; bel kısmı ve paçası dantelli boxer destekli korse modelidir. Emay İç Giyim Uzun yıllardır iç giyimde tecrübe sahibi olan Emay İç Giyim; dikişsiz iç giyim, korse ve pijama gibi ürünlerde oldukça kaliteli ürünleri müşterilerine sumaktadır. ..
28,46TL
Marka: Emay Korse
Emay Dikişsiz Uzun Paçalı Boy Korse 2013; göğsü açık, uzun paçalı, ince askılı ve 1 beden küçük gösteren dikişsiz boy korse modelidir. Korse Özellikle kadınların zayıf gözükmek için kullandığı esnek iç giysi çeşididir. Korse çeşitleri; kilo sıkıntıs..
34,99TL
Marka: Emay Korse
Emay 3200; kaymayı önleyen silikon takviyeli, bedeninizi 1 beden küçülten, beli korseli uzun dikişsiz şort modelidir. Korse Özellikle kadınların zayıf gözükmek için kullandığı esnek iç giysi çeşididir. Korse çeşitleri; kilo sıkıntısı olan, doğum ..
15,12TL
Marka: Emay Korse
Emay Dikişsiz Paçalı Boxer Korse 2006; yüksek bel, uzun paçalı, dikişsiz korse modelidir. Korse kaymayı önleyen silikon takviyelidir ve 1 beden küçük gösterir. Korse Özellikle kadınların zayıf gözükmek için kullandığı esnek iç giysi çeşididir. Korse..
24,84TL
Marka: Emay Korse
Emay 2007; dikişsiz kısa paçalı, kaymayı önleyen silikon takviyeli, 1 beden küçük gösteren dikişsiz korse modelidir. Korse Özellikle kadınların zayıf gözükmek için kullandığı esnek iç giysi çeşididir. Korse çeşitleri; kilo sıkıntısı olan, doğum s..
21,60TL
Marka: Emay Korse
Emay 2014; yüksek bel paçalı, dikişsiz korse modelidir. Korse kaymayı önleyen silikon takviyelidir ve 1 beden küçük gösterir. Korse Özellikle kadınların zayıf gözükmek için kullandığı esnek iç giysi çeşididir. Korse çeşitleri; kilo sıkıntısı olan..
29,16TL
Marka: Emay Korse
Emay 2015; göğüs altından diz üstüne kadar inen, popo kaldırıcı, karın toparlayıcı, kaymayı önleyen silikon takviyeli, 1 beden küçük gösteren paçalı dikişsiz korse modelidir. Korse Özellikle kadınların zayıf gözükmek için kullandığı esnek iç giys..
29,16TL
Marka: Emay Korse
Emay Dikişsiz Toparlayıcı Korse 2017; yüksek bel paçalı, dikişsiz, toparlayıcı ve popo küçülten korse modelidir. Korse kaymayı önleyen silikon takviyelidir ve 1 beden küçük gösterir. Korse Özellikle kadınların zayıf gözükmek için kullandığı esnek..
27,00TL
Marka: Emay Korse
Emay 2022; pantolon, double boxer korse modelidir. Korse kaymayı önleyen silikon takviyelidir ve 1 beden küçük gösterir. Korse Özellikle kadınların zayıf gözükmek için kullandığı esnek iç giysi çeşididir. Korse çeşitleri; kilo sıkıntısı olan, doğ..
17,28TL
Marka: Emay Korse
Emay 2027; paçası dantelli, kaymayı önleyen silikon takviyeli, 1 beden küçük gösteren dikişsiz boxer korse modelidir. Korse Özellikle kadınların zayıf gözükmek için kullandığı esnek iç giysi çeşididir. Korse çeşitleri; kilo sıkıntısı olan, doğum ..
27,00TL
Marka: Emay Korse
Emay 2074; bedeninizi 1 beden küçülten, kaymayı önleyen silikon takviyeli, desenli, yüksek bel double uzun paçalı dikişsiz korse modelidir. Korse Özellikle kadınların zayıf gözükmek için kullandığı esnek iç giysi çeşididir. Korse çeşitleri; kilo ..
29,16TL
Marka: Emay Korse
Emay 2075; bedeninizi 1 beden küçülten, korsenin kaymasını önleyen takviyesi ile duble yüksek bel, kısa paçalı dikişsiz korse modelidir. Korse Özellikle kadınların zayıf gözükmek için kullandığı esnek iç giysi çeşididir. Korse çeşitleri; kilo sık..
28,08TL
Marka: Emay Korse
Emay 2077; kaymayı önleyen slikon destekli, bedeninizi 1 beden küçülten, dikişsiz, yüksek bel desenli boxer korse modelidir. Korse Özellikle kadınların zayıf gözükmek için kullandığı esnek iç giysi çeşididir. Korse çeşitleri; kilo sıkıntısı olan,..
21,60TL
Marka: Emay Korse
Emay 7026; yüksek bel paçalı, dikişsiz korse modelidir. Korse kaymayı önleyen silikon takviyelidir ve 1 beden küçük gösterir. Korse Özellikle kadınların zayıf gözükmek için kullandığı esnek iç giysi çeşididir. Korse çeşitleri; kilo sıkıntısı olan..
27,82TL
Marka: Emay Korse
Emay 7027; ince düşük bel, kaymayı önleyen silikon takviyeli, 1 beden küçük gösteren dikişsiz boxer korse modelidir. Korse Özellikle kadınların zayıf gözükmek için kullandığı esnek iç giysi çeşididir. Korse çeşitleri; kilo sıkıntısı olan, doğum s..
22,82TL
Gümüş 10600 paçalı korse; bambu lifleri; anti-bakteriyel, geri dönüşümlü,yüksek nem emici,vücudun nefes almasını sağlayan ve çok iyi geçirgenlik özelligine sahiptir.Bambu liflerinden üretilmiş kumaşlardan mamul giysilerin hava geçirgenlik ve güneşin ..
27,80TL
Gümüş 11300 paçalı korse; bambu lifleri; anti-bakteriyel, geri dönüşümlü,yüksek nem emici,vücudun nefes almasını sağlayan ve çok iyi geçirgenlik özelligine sahiptir.Bambu liflerinden üretilmiş kumaşlardan mamul giysilerin hava geçirgenlik ve güneşin ..
33,79TL
Marka: Miss Fit
Misss Fit 34378; karın düzleştirici, çift taraflı silikonlu kaymaz bel yapısı olan bel korsedir. Korse Özellikle kadınların zayıf gözükmek için kullandığı esnek iç giysi çeşididir. Korse modelleri, çeşitleri; kilo sıkıntısı olan, doğum sonrası sarkm..
16,54TL

GİZLİ PAKETLEME

SİPARİŞLER GİZLİ PAKETLEME İLE GÖNDERİLİR

Firmamızdan verceğiniz tüm siparişler tarafınıza gizli paketleme ile gönderilmektedir. İster işyerinizden veya isterseniz evinizdeki herhangi bir adresten siparişlerinizi rahatlıkla verebilirsiniz.

Kargo Çalışanları Kargo İçeriğini Bilmez

Siparişlerinizi sizlere ulaştıran kargo çalışanları size gelecek olan siparişlerin içeriğini hiçbir şekilde bilmezler. Fatura üzerinde iç giyimle alakalı herhangi bir bilgi olmaz. Ürünler tekstil ürünü olarak fatura edilir.

Kart Ektrenizde Firma İsmi "PAYU ÖDEME TEKNOLOJİLERİ" olarak geçmektedir.

ÜCRETSİZ KARGO

×

ÜCRETSİZ KARGO

75TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ

Sitemizden vereceğiniz ara toplamı 75TL ve üzeri siparişlerde kargo masrafını firmamız karşılamaktadır.

Sitemizden verdiğiniz siparişler sizlere Aras Kargo ve MNG Kargo ile Türkiyenin her tarafına ulaştırılmaktadır. Ara toplamı 75TL altında olan siparişleriniz için kargo masrafı Türkiyenin her noktasına 4,5TL'dir.

İADE & DEĞİŞİM

×

İADE & DEĞİŞİM

SORUN OLDUĞUNDA İADE VEYA DEĞİŞİM YAPIN

www.icgiyim.com.tr den vereceğiniz siparişlerde iade ve değişim garantisini vermekteyiz.

Fantazi iç giyim, külot, tanga ve çorap modelleri haricindeki hijyen sıkıntısı çıkarmayacak olan diğer ürünlerde siparişini verdiğiniz ürünleri iade veya değişim yapabilirsiniz. Bunun için firmamızı bilgilendirmeniz ve şu şartlara uymanız gerekmektedir.

İade veya Değişimde Dikkat Edilecek Noktalar

  1. Ürünlerin ambalajlarının bozulmadan tarafımıza faturası ile gönderilmesi zorunludur.
  2. İade veya değişim yapmadan önce firmamızı bilgilendirmeniz gerekmektedir.
  3. Firmamızdan kaynaklı herhangi bir sorun yoksa kargo masrafı müşterilerimize aittir.
  4. Firmamızdan kaynaklı sorunlarda iade veya değişim esnasındaki tüm kargo masrafları firmamıza aittir. Örn. nadirde olsa yaşanabilecek farklı renk veya beden sorunları gibi..

KAPIDA ÖDEME

×

KAPIDA ÖDEME

ŞİMDİ SİPARİŞ VERİN, KAPIDA ÖDEYİN

Tüm siparişlerinizi kapıda nakit veya kartla ödeme imkanına sahipsiniz.

Ödeme ekranlarında kapıda ödemeyi seçerek tüm ödemelerinizi kapıda nakit veya kartla yapabilirsiniz. Kapıda ödemelerde kargo firması olarak Aras Kargo ile çalışmaktayız.

Kapıda ödemelerde 7TL kapıda ödeme hizmet bedeli alınmaktadır. Bu bedel tamamen kargo firması ile ilgilidir ve faturanıza yansıtılarak ürün tutarları ile tahsil edilmektedir.

×

KAPIDA ÖDEME

KAPIDA NAKİT veya KARTLA ÖDEYİN

Sitemizden verdiğiniz siparişlerinizi kapıda kartla veya nakit ödeyebilirsiniz.

KARTLARA TAKSİT

×

KARTLARA TAKSİT

SİPARİŞLERİNİZİ 12 AY TAKSİTLE ÖDEYİN

Sitemizdeki tüm siparişlerinizi kartlarınıza 12 ay taksit imkanıyla sipariş verebilirsiniz.

HAVALE/EFT

×

HAVALE/EFT

HAVALE/EFT İLE GÜVENLE ÖDEYİN

Kredi Kartı ile ödeme yapmak istemiyor, kapıda ödemenin ise ek masraflarına girmek istemiyorsanız, siparişlerinizi havale/eft ile ödeyebilirsiniz.

×