Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Saten Gecelik

tarafından İç Giyim Modası kategorisinde 21 Şubat 2014 tarihinde yayınlanmıştır . 0 Yorum.

Kadınların en çok tercih ettiği gecelik kıyafetlerinden biriside saten gecelik modelleridir. Kadınların kendilerini en rahat hissettiği gecelik modellerinden olan saten gecelikler hem gündelik yaşantılarında olduğu gibi hem de çeyiz setlerinni baş rol oyuncusu olmuşlardır.

saten gecelikİç giyim markalarının yeni sezon ürünlerinde özellikle üzerinde durduğu kıyafetlerden olmayı başaran saten gecelikler kumaşının parlaklığı ve kumaş kalitesi ile hem geceliği ve hem de bu geceliği giyen kadınların kendini rahatlıkla ön plana çıkarmış olmaktadır.

Saten gecelikleri üreten markalar ise bu gecelikleri hem takım olarak ve hem de tek gecelik modeli olarak üretilebilmektedirler. Takım olarak üretilen saten geceliklerin parçaları sabahlık modelleri, gecelik modelleri, çamaşır modelleri gibi birbirini tamamlayan iç giyim modellerinden oluşmaktadır.

Bunlarla birlikte yukarıdaki takımların haricinde gecelik şort takımları olarak üretilen farklı modelleri de iç giyim markalarının kataloglarında bulabilirsiniz.

Saten gecelikleri internet sitelerinden bulabileceğiniz gibi iç giyim mağazalartından da bulmanız mümkündür. İç giyim mağazalarından alacağınız gecelik modelleri rahatlıkla alabilirsiniz. Ancak sitelerden alacağınız saten gecelik modellerini ise gizli paketleme ile rahatlıkla sipariş verebilirsiniz.

Saten gecelik modelleri ve ayrıca tüm içi giyim modellerinin siparişinde dikkat edeceğimiz noktalardan birisi ise kullanılan kumaşların kalitesi ve sağlık testlerinden geçip geçmemesidir. Günümüzde iç giyim markalarının üretmiş olduğu çok şık saten gecelikler vardır.
Ülkemizde saten gecelik üretimi yapan belli başlı iç giyim markalarından bazılarını aşağıda sizler için paylaşıyoruz

 1. Gümüş iç giyim
 2. Bondy iç giyim 
 3. Kom iç giyim
 4. Dagi iç giyim
 5. Nurteks iç giyim
 6. Asimod iç giyim
 7. Anıl iç giyim
 8. Nilay iç giyim gibi belli başlı markaları sayabiliriz. Bu markaların haricinde de yazılacak ve bu listeye girecek çok sayıda saten gecelik üretimi yapan iç giyim markalarının olduğunu belirtmekte fayda görmekteyim. Bu markaları herhangi bir iç giyim sitesinden bulabilirsiniz.

Sitemizden ise saten gecelik modellerini inceleyebilir, birbiri arasında kıyaslayabilir, alışveriş listenize ekleyebilir ve hemen veya daha sonra siparişlerinizi gi,zli paketleme ile güvenle verebilirsiniz. Güvenli iç giyim sitesi olan http://www.icgiyim.com.tr/ adresini tıklayarak ziyaret etmenizi önermekteyim.

Etiketler: saten gecelik, gecelik Son Güncelleme: 21 Şubat 2014

Yorumlar

Yorum Yazın

Ceyap Yazın

* Adınız:
* E-mail: (Yayınlanmadı)
   Website: (Site adresi http://)
* Açıklama:

GİZLİ PAKETLEME

SİPARİŞLER GİZLİ PAKETLEME İLE GÖNDERİLİR

Firmamızdan verceğiniz tüm siparişler tarafınıza gizli paketleme ile gönderilmektedir. İster işyerinizden veya isterseniz evinizdeki herhangi bir adresten siparişlerinizi rahatlıkla verebilirsiniz.

Kargo Çalışanları Kargo İçeriğini Bilmez

Siparişlerinizi sizlere ulaştıran kargo çalışanları size gelecek olan siparişlerin içeriğini hiçbir şekilde bilmezler. Fatura üzerinde iç giyimle alakalı herhangi bir bilgi olmaz. Ürünler tekstil ürünü olarak fatura edilir.

Kart Ektrenizde Firma İsmi "PAYU ÖDEME TEKNOLOJİLERİ" olarak geçmektedir.

ÜCRETSİZ KARGO

×

ÜCRETSİZ KARGO

75TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ

Sitemizden vereceğiniz ara toplamı 75TL ve üzeri siparişlerde kargo masrafını firmamız karşılamaktadır.

Sitemizden verdiğiniz siparişler sizlere Aras Kargo ve MNG Kargo ile Türkiyenin her tarafına ulaştırılmaktadır. Ara toplamı 75TL altında olan siparişleriniz için kargo masrafı Türkiyenin her noktasına 4,5TL'dir.

İADE & DEĞİŞİM

×

İADE & DEĞİŞİM

SORUN OLDUĞUNDA İADE VEYA DEĞİŞİM YAPIN

www.icgiyim.com.tr den vereceğiniz siparişlerde iade ve değişim garantisini vermekteyiz.

Fantazi iç giyim, külot, tanga ve çorap modelleri haricindeki hijyen sıkıntısı çıkarmayacak olan diğer ürünlerde siparişini verdiğiniz ürünleri iade veya değişim yapabilirsiniz. Bunun için firmamızı bilgilendirmeniz ve şu şartlara uymanız gerekmektedir.

İade veya Değişimde Dikkat Edilecek Noktalar

 1. Ürünlerin ambalajlarının bozulmadan tarafımıza faturası ile gönderilmesi zorunludur.
 2. İade veya değişim yapmadan önce firmamızı bilgilendirmeniz gerekmektedir.
 3. Firmamızdan kaynaklı herhangi bir sorun yoksa kargo masrafı müşterilerimize aittir.
 4. Firmamızdan kaynaklı sorunlarda iade veya değişim esnasındaki tüm kargo masrafları firmamıza aittir. Örn. nadirde olsa yaşanabilecek farklı renk veya beden sorunları gibi..

KAPIDA ÖDEME

×

KAPIDA ÖDEME

ŞİMDİ SİPARİŞ VERİN, KAPIDA ÖDEYİN

Tüm siparişlerinizi kapıda nakit veya kartla ödeme imkanına sahipsiniz.

Ödeme ekranlarında kapıda ödemeyi seçerek tüm ödemelerinizi kapıda nakit veya kartla yapabilirsiniz. Kapıda ödemelerde kargo firması olarak Aras Kargo ile çalışmaktayız.

Kapıda ödemelerde 7TL kapıda ödeme hizmet bedeli alınmaktadır. Bu bedel tamamen kargo firması ile ilgilidir ve faturanıza yansıtılarak ürün tutarları ile tahsil edilmektedir.

×

KAPIDA ÖDEME

KAPIDA NAKİT veya KARTLA ÖDEYİN

Sitemizden verdiğiniz siparişlerinizi kapıda kartla veya nakit ödeyebilirsiniz.

KARTLARA TAKSİT

×

KARTLARA TAKSİT

SİPARİŞLERİNİZİ 12 AY TAKSİTLE ÖDEYİN

Sitemizdeki tüm siparişlerinizi kartlarınıza 12 ay taksit imkanıyla sipariş verebilirsiniz.

HAVALE/EFT

×

HAVALE/EFT

HAVALE/EFT İLE GÜVENLE ÖDEYİN

Kredi Kartı ile ödeme yapmak istemiyor, kapıda ödemenin ise ek masraflarına girmek istemiyorsanız, siparişlerinizi havale/eft ile ödeyebilirsiniz.

×