Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

TAYT MODELLERİ

tayt fiyatlarıBu sayfamızdan Tayt Modellerini inceleyebilir, yorumlarını okuyabilirsiniz. Tayt markalarının ürettiği, tayt modellerini kıyaslayarak kendinize en uygun olanını seçebilirsiniz. Ayrıca sitemizden tayt modelleri ve tayt takımlarının fiyatlarını görebilir ve beğendiklerinizi sipariş verebilirsiniz.

Markalar
Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Özellikle kış aylarında vücudunuzu sıcak tutan, aynı zamanda bacaklarınızı sıkılaştıran Anıt iç giyim Bayan Kısa Tayt 3007; Siyah ve Beyaz renk seçenekleriyle üretilmiştir. Anıt Tayt ve Anıt TaytTakımlarında kullanılan kumaşlar; kalitesiyle birlik..
5,68TL
Özellikle kış aylarında vücudunuzu sıcak tutan, aynı zamanda bacaklarınızı sıkılaştıran Anıt iç giyimin Bayan Kot Tayt modelidir. Anıt Tayt ve Anıt TaytTakımlarında kullanılan kumaşlar; kalitesiyle birlikte sağlık testlerinden başarıyla geçmiştir...
20,11TL
Özellikle kış aylarında vücudunuzu sıcak tutan, aynı zamanda bacaklarınızı sıkılaştıran Anıt iç giyim Bayan Orta Düz Tayt 3255 tayt modelidir. Anıt Tayt ve Anıt TaytTakımlarında kullanılan kumaşlar; kalitesiyle birlikte sağlık testlerinden başarıy..
9,61TL
Marka: Emay Korse
Emay 5400; dikişsiz hamile tayt modelidir. Emay İç Giyim Uzun yıllardır iç giyimde tecrübe sahibi olan Emay İç Giyim; dikişsiz iç giyim, korse ve pijama gibi ürünlerde oldukça kaliteli ürünleri müşterilerine sumaktadır. Özellikle dikişsiz korse mode..
25,33TL
Marka: Emay Korse
Emay 2045; dikişsiz antiselülite korse tayt modelidir. 1 beden küçültür. Emay İç Giyim Uzun yıllardır iç giyimde tecrübe sahibi olan Emay İç Giyim; dikişsiz iç giyim, korse ve pijama gibi ürünlerde oldukça kaliteli ürünleri müşterilerine sumaktadır...
36,07TL
Marka: Emay Korse
Emay 3801; dikişsiz kot görünümlü tayt modelidir. Emay İç Giyim Uzun yıllardır iç giyimde tecrübe sahibi olan Emay İç Giyim; dikişsiz iç giyim, korse ve pijama gibi ürünlerde oldukça kaliteli ürünleri müşterilerine sumaktadır. Özellikle dikişsiz kor..
18,63TL
Marka: Emay Korse
Emay 3805; dikişsiz korse tayt modelidir. 1 beden küçültür. Emay İç Giyim Uzun yıllardır iç giyimde tecrübe sahibi olan Emay İç Giyim; dikişsiz iç giyim, korse ve pijama gibi ürünlerde oldukça kaliteli ürünleri müşterilerine sumaktadır. Özellikle di..
38,56TL
Marka: Emay Korse
Emay 3810; dikişsiz korse tayt modelidir. 1 beden küçültür. Emay İç Giyim Uzun yıllardır iç giyimde tecrübe sahibi olan Emay İç Giyim; dikişsiz iç giyim, korse ve pijama gibi ürünlerde oldukça kaliteli ürünleri müşterilerine sumaktadır. Özellikle di..
28,46TL
Marka: Emay Korse
Emay 3800; dikişsiz tayt modelidir. Emay İç Giyim Uzun yıllardır iç giyimde tecrübe sahibi olan Emay İç Giyim; dikişsiz iç giyim, korse ve pijama gibi ürünlerde oldukça kaliteli ürünleri müşterilerine sumaktadır. Özellikle dikişsiz korse modellerind..
19,44TL
Marka: Emay Korse
Emay 3820; dikişsiz kendinden örme renkli toparlayıcı leopar tayt modelidir. Emay İç Giyim Uzun yıllardır iç giyimde tecrübe sahibi olan Emay İç Giyim; dikişsiz iç giyim, korse ve pijama gibi ürünlerde oldukça kaliteli ürünleri müşterilerine sumakta..
31,86TL
Gümüş 9127 tayt takımı. Tayt Takımları Tek giyildiğinde genellikle kıyafetlerin altına giyilen tayt modeleri yaz aylarında takım olarak veya tek tayt olarak normal giyim olarak kullanılmaktadır. Tayt takımları kullanılan kumaşlarının esnekliği ve..
47,04TL
Gümüş 9134 tayt takımı. Tayt Takımları Tek giyildiğinde genellikle kıyafetlerin altına giyilen tayt modeleri yaz aylarında takım olarak veya tek tayt olarak normal giyim olarak kullanılmaktadır. Tayt takımları kullanılan kumaşlarının esnekliği ve..
50,25TL
Gümüş 9136 tayt takımı. Tayt Takımları Tek giyildiğinde genellikle kıyafetlerin altına giyilen tayt modeleri yaz aylarında takım olarak veya tek tayt olarak normal giyim olarak kullanılmaktadır. Tayt takımları kullanılan kumaşlarının esnekliği ve..
53,46TL
Gümüş 9137 tayt takımı. Tayt Takımları Tek giyildiğinde genellikle kıyafetlerin altına giyilen tayt modeleri yaz aylarında takım olarak veya tek tayt olarak normal giyim olarak kullanılmaktadır. Tayt takımları kullanılan kumaşlarının esnekliği ve..
49,18TL
Gümüş 9142 tayt takımı. Tayt Takımları Tek giyildiğinde genellikle kıyafetlerin altına giyilen tayt modeleri yaz aylarında takım olarak veya tek tayt olarak normal giyim olarak kullanılmaktadır. Tayt takımları kullanılan kumaşlarının esnekliği ve..
53,46TL
Gümüş 9624 tayt takımı; yarım kollu yazlık tayt takımıdır. Gümüş tayt takımları testlerden geçmiş hijyeniktir. Tayt Takımları Tek giyildiğinde genellikle kıyafetlerin altına giyilen tayt modeleri yaz aylarında takım olarak veya tek tayt olarak no..
53,46TL
Gümüş 9625 tayt takımı. Tayt Takımları Tek giyildiğinde genellikle kıyafetlerin altına giyilen tayt modeleri yaz aylarında takım olarak veya tek tayt olarak normal giyim olarak kullanılmaktadır. Tayt takımları kullanılan kumaşlarının esnekliği ve..
53,46TL
Özellikle kış aylarında vücudunuzu sıcak tutan, aynı zamanda bacaklarınızı sıkılaştıran Anıt iç giyim İnce Dantelli Tayt 3254; Siyah ve Beyaz renk seçenekleriyle üretilmiştir. Anıt Tayt ve Anıt TaytTakımlarında kullanılan kumaşlar; kalitesiyle bir..
10,31TL
Anıt iç giyim Kurdela Baskılı Tayt Takım, üst göğüs kısmında kurdela baskısı vardır. Anıt Tayt ve Anıt TaytTakımlarında kullanılan kumaşlar; kalitesiyle birlikte sağlık testlerinden başarıyla geçmiştir. ..
34,88TL
Anıt iç giyim Tayt Takım 4238, atlet kısmı leopar baskılı motiflerin olduğu ve taytı tamamen leopar deseninden oluşan bir tayt takımıdır. Anıt Tayt ve Anıt TaytTakımlarında kullanılan kumaşlar; kalitesiyle birlikte sağlık testlerinden başarıyla ge..
33,05TL

GİZLİ PAKETLEME

SİPARİŞLER GİZLİ PAKETLEME İLE GÖNDERİLİR

Firmamızdan verceğiniz tüm siparişler tarafınıza gizli paketleme ile gönderilmektedir. İster işyerinizden veya isterseniz evinizdeki herhangi bir adresten siparişlerinizi rahatlıkla verebilirsiniz.

Kargo Çalışanları Kargo İçeriğini Bilmez

Siparişlerinizi sizlere ulaştıran kargo çalışanları size gelecek olan siparişlerin içeriğini hiçbir şekilde bilmezler. Fatura üzerinde iç giyimle alakalı herhangi bir bilgi olmaz. Ürünler tekstil ürünü olarak fatura edilir.

Kart Ektrenizde Firma İsmi "PAYU ÖDEME TEKNOLOJİLERİ" olarak geçmektedir.

ÜCRETSİZ KARGO

×

ÜCRETSİZ KARGO

75TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ

Sitemizden vereceğiniz ara toplamı 75TL ve üzeri siparişlerde kargo masrafını firmamız karşılamaktadır.

Sitemizden verdiğiniz siparişler sizlere Aras Kargo ve MNG Kargo ile Türkiyenin her tarafına ulaştırılmaktadır. Ara toplamı 75TL altında olan siparişleriniz için kargo masrafı Türkiyenin her noktasına 4,5TL'dir.

İADE & DEĞİŞİM

×

İADE & DEĞİŞİM

SORUN OLDUĞUNDA İADE VEYA DEĞİŞİM YAPIN

www.icgiyim.com.tr den vereceğiniz siparişlerde iade ve değişim garantisini vermekteyiz.

Fantazi iç giyim, külot, tanga ve çorap modelleri haricindeki hijyen sıkıntısı çıkarmayacak olan diğer ürünlerde siparişini verdiğiniz ürünleri iade veya değişim yapabilirsiniz. Bunun için firmamızı bilgilendirmeniz ve şu şartlara uymanız gerekmektedir.

İade veya Değişimde Dikkat Edilecek Noktalar

  1. Ürünlerin ambalajlarının bozulmadan tarafımıza faturası ile gönderilmesi zorunludur.
  2. İade veya değişim yapmadan önce firmamızı bilgilendirmeniz gerekmektedir.
  3. Firmamızdan kaynaklı herhangi bir sorun yoksa kargo masrafı müşterilerimize aittir.
  4. Firmamızdan kaynaklı sorunlarda iade veya değişim esnasındaki tüm kargo masrafları firmamıza aittir. Örn. nadirde olsa yaşanabilecek farklı renk veya beden sorunları gibi..

KAPIDA ÖDEME

×

KAPIDA ÖDEME

ŞİMDİ SİPARİŞ VERİN, KAPIDA ÖDEYİN

Tüm siparişlerinizi kapıda nakit veya kartla ödeme imkanına sahipsiniz.

Ödeme ekranlarında kapıda ödemeyi seçerek tüm ödemelerinizi kapıda nakit veya kartla yapabilirsiniz. Kapıda ödemelerde kargo firması olarak Aras Kargo ile çalışmaktayız.

Kapıda ödemelerde 7TL kapıda ödeme hizmet bedeli alınmaktadır. Bu bedel tamamen kargo firması ile ilgilidir ve faturanıza yansıtılarak ürün tutarları ile tahsil edilmektedir.

×

KAPIDA ÖDEME

KAPIDA NAKİT veya KARTLA ÖDEYİN

Sitemizden verdiğiniz siparişlerinizi kapıda kartla veya nakit ödeyebilirsiniz.

KARTLARA TAKSİT

×

KARTLARA TAKSİT

SİPARİŞLERİNİZİ 12 AY TAKSİTLE ÖDEYİN

Sitemizdeki tüm siparişlerinizi kartlarınıza 12 ay taksit imkanıyla sipariş verebilirsiniz.

HAVALE/EFT

×

HAVALE/EFT

HAVALE/EFT İLE GÜVENLE ÖDEYİN

Kredi Kartı ile ödeme yapmak istemiyor, kapıda ödemenin ise ek masraflarına girmek istemiyorsanız, siparişlerinizi havale/eft ile ödeyebilirsiniz.

×