Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

VÜCUT ÇORAPLARI

Markalar
Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Komple vücudunuzu saran bu kışkırtıcı vücut çorabı ile hem sizi ve hemde partnerinizi heyecanlandırabilecek bir üründür. Gümüş Erotik Vücut Çorabı Cat 1 ürünü Siyah renk seçeneği ile satılmaktadır. Hijyen kuralları gereği Fantazi İç Giyim ürünle..
39,20TL
Ağı açık ve komple vücudunuzu saran bu kışkırtıcı vücut çorabı ile hem sizi ve hemde partnerinizi heyecanlandırabilecek bir üründür. Gümüş Erotik Vücut Çorabı Cat 2 ürünü Siyah renk seçeneği ile satılmaktadır. Hijyen kuralları gereği Fantazi İ..
39,20TL
Göğüs kısmı geniş örgülerle tasarlanmış ve komple vücudunuzu saran bu kışkırtıcı vücut çorabı ile hem sizi ve hemde partnerinizi heyecanlandırabilecek bir üründür. Gümüş Erotik Vücut Çorabı Cat 1 ürünü Siyah renk seçeneği ile satılmaktadır. ..
39,20TL
Komple vücudunuzu saran ve ağı açık olan bu seksi vücut çorabı ile çok kışkırtıcı olabilirsiniz. Hem sizi hemde partnerinizi heyecanlandırabilecek Gümüş Erotik Vücut Çorabı Cat 5 ürünü Siyah renk seçeneği ile satılmaktadır. Hijyen kuralları ..
39,20TL
Unutulmaz anlardan birisini yaşamanıza yardımcı olabilecek bir ürün. Hem sizi hemde partnerinizi heyecanlandırabilecek Gümüş Erotik Vücut Çorabı Cat 5 ürünü Kırmızı ve Siyah renk seçenekleri ile satılmaktadır. Hijyen kuralları gereği Fantazi..
39,20TL
Vücut çorabıdır. Fantazi İç Giyim Heyecan arayan çiftlerin tercihi olan fantazi iç giyim modellerinde oldukça seksi ve kışkırtıcı seçenekler vardır. Neredeyse her sezon hayallerinizi zorlayan tasarımları kataloglarına dahil eden iç giyim markaları f..
43,00TL
Marka: Missvera
Missvera 1262; desenli ve kırmızı renkli vücut çorabıdır. Külot dahil değildir. Vücut Çorabı Vücut çorapları genellikle fantazi iç giyim ürünleri olarak kabul edilmektedir. Gece kıyafeti olarak kullanılmaktadırlar. Her ne kadar fantazi iç giyim ü..
29,21TL
Marka: Missvera
Ağı açık aynı zamanda kalçanın yan kısımları açık olan komple vücudu saran kırmızı desenli vücut çorabıdır. Sırtı derin dekoltedir. Vücut çorabına külot dahil değildir. Vücut Çorabı Vücut çorapları genellikle fantazi iç giyim ürünleri olarak kabu..
29,21TL
Marka: Missvera
Bacak kısımları geniş file, göbek ve bel kısmı düz ip tasarımlarından oluşan vücut çorabıdır. Külot dahil değildir. Vücut Çorabı Vücut çorapları genellikle fantazi iç giyim ürünleri olarak kabul edilmektedir. Gece kıyafeti olarak kullanılmaktadır..
29,21TL
Marka: Missvera
Desenli, özel alanı açık, komple vücudu saran vücut çorabıdır. Sırtı derin dekoltedir. Vücut çorabına külot dahil değildir. Vücut Çorabı Vücut çorapları genellikle fantazi iç giyim ürünleri olarak kabul edilmektedir. Gece kıyafeti olarak kullanıl..
29,21TL
Marka: Missvera
Ağı açık, komple vücudu saran desenli vücut çorabıdır. Sırtı derin dekoltedir. Vücut çorabına külot ve aksesuarlar dahil değildir. Vücut Çorabı Vücut çorapları genellikle fantazi iç giyim ürünleri olarak kabul edilmektedir. Gece kıyafeti olarak k..
29,21TL
Marka: Missvera
Missvera, geniş file vücut çorabıdır. Vücut çorabına külot dahil değildir. Vücut Çorabı Vücut çorapları genellikle fantazi iç giyim ürünleri olarak kabul edilmektedir. Gece kıyafeti olarak kullanılmaktadırlar. Her ne kadar fantazi iç giyim ürünü ..
29,21TL
Marka: Missvera
Misvera vücut çorabının; ön, ağ ve kalça yanları açık olup, kışkırtıcı bir vücut çorabıdır. Vücut çorabına külot dahil değildir. Vücut Çorabı Vücut çorapları genellikle fantazi iç giyim ürünleri olarak kabul edilmektedir. Gece kıyafeti olarak kul..
29,21TL
Marka: Missvera
Desenli, ağı açık, göbek ksımana kadar çapraz örgülü, komple vücudu saran vücut çorabıdır. Vücut çorabına külot dahil değildir. Vücut Çorabı Vücut çorapları genellikle fantazi iç giyim ürünleri olarak kabul edilmektedir. Gece kıyafeti olarak kull..
29,21TL
Marka: Missvera
Göbeğe kadar dekoltesi olan sırt bölümü açık, desenli şık bir vücut çorabıdır. Vücut çorabına külot dahil değildir. Vücut Çorabı Vücut çorapları genellikle fantazi iç giyim ürünleri olarak kabul edilmektedir. Gece kıyafeti olarak kullanılmaktadır..
29,21TL
Marka: Missvera
Sütyen ve çorabın alt bölümlerinin göğüsler ortasında bir dairede birleştiği, sırt bölümü açık olan desenli vücut çorabı / fantazi babydoll modelidir. Vücut çorabına külot dahil deği Vücut Çorabı Vücut çorapları genellikle fantazi iç giyim ürünle..
29,21TL
Marka: Missvera
Desenli, göğüs kısmı ve ağı açık, oldukça kışkırtıcı bir vücut çorabıdır. Vücut çorabına külot dahil değildir. Vücut Çorabı Vücut çorapları genellikle fantazi iç giyim ürünleri olarak kabul edilmektedir. Gece kıyafeti olarak kullanılmaktadırlar. ..
29,21TL
Marka: Missvera
Missvera 1467 vücut çorabına külot dahil değildir. Vücut Çorabı Vücut çorapları genellikle fantazi iç giyim ürünleri olarak kabul edilmektedir. Gece kıyafeti olarak kullanılmaktadırlar. Her ne kadar fantazi iç giyim ürünü olarak kabul edilse de, ..
29,21TL
Marka: Missvera
Göğüs kısmında kurdelesi olan ve göbeğe kadar örgü bulunan vücut çorabıdır. Sırtı derin dekoltedir. Vücut çorabına külot dahil değildir. Vücut Çorabı Vücut çorapları genellikle fantazi iç giyim ürünleri olarak kabul edilmektedir. Gece kıyafeti ol..
29,21TL
Marka: Missvera
Dikey koyu ve kalın çizgi desenleriyle zebra desenini anımsatan vücut çorabı. Vücut çorabına külot ve aksesuarlar dahil değildir. Vücut Çorabı Vücut çorapları genellikle fantazi iç giyim ürünleri olarak kabul edilmektedir. Gece kıyafeti olarak ku..
29,21TL

GİZLİ PAKETLEME

SİPARİŞLER GİZLİ PAKETLEME İLE GÖNDERİLİR

Firmamızdan verceğiniz tüm siparişler tarafınıza gizli paketleme ile gönderilmektedir. İster işyerinizden veya isterseniz evinizdeki herhangi bir adresten siparişlerinizi rahatlıkla verebilirsiniz.

Kargo Çalışanları Kargo İçeriğini Bilmez

Siparişlerinizi sizlere ulaştıran kargo çalışanları size gelecek olan siparişlerin içeriğini hiçbir şekilde bilmezler. Fatura üzerinde iç giyimle alakalı herhangi bir bilgi olmaz. Ürünler tekstil ürünü olarak fatura edilir.

Kart Ektrenizde Firma İsmi "PAYU ÖDEME TEKNOLOJİLERİ" olarak geçmektedir.

ÜCRETSİZ KARGO

×

ÜCRETSİZ KARGO

75TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ

Sitemizden vereceğiniz ara toplamı 75TL ve üzeri siparişlerde kargo masrafını firmamız karşılamaktadır.

Sitemizden verdiğiniz siparişler sizlere Aras Kargo ve MNG Kargo ile Türkiyenin her tarafına ulaştırılmaktadır. Ara toplamı 75TL altında olan siparişleriniz için kargo masrafı Türkiyenin her noktasına 4,5TL'dir.

İADE & DEĞİŞİM

×

İADE & DEĞİŞİM

SORUN OLDUĞUNDA İADE VEYA DEĞİŞİM YAPIN

www.icgiyim.com.tr den vereceğiniz siparişlerde iade ve değişim garantisini vermekteyiz.

Fantazi iç giyim, külot, tanga ve çorap modelleri haricindeki hijyen sıkıntısı çıkarmayacak olan diğer ürünlerde siparişini verdiğiniz ürünleri iade veya değişim yapabilirsiniz. Bunun için firmamızı bilgilendirmeniz ve şu şartlara uymanız gerekmektedir.

İade veya Değişimde Dikkat Edilecek Noktalar

  1. Ürünlerin ambalajlarının bozulmadan tarafımıza faturası ile gönderilmesi zorunludur.
  2. İade veya değişim yapmadan önce firmamızı bilgilendirmeniz gerekmektedir.
  3. Firmamızdan kaynaklı herhangi bir sorun yoksa kargo masrafı müşterilerimize aittir.
  4. Firmamızdan kaynaklı sorunlarda iade veya değişim esnasındaki tüm kargo masrafları firmamıza aittir. Örn. nadirde olsa yaşanabilecek farklı renk veya beden sorunları gibi..

KAPIDA ÖDEME

×

KAPIDA ÖDEME

ŞİMDİ SİPARİŞ VERİN, KAPIDA ÖDEYİN

Tüm siparişlerinizi kapıda nakit veya kartla ödeme imkanına sahipsiniz.

Ödeme ekranlarında kapıda ödemeyi seçerek tüm ödemelerinizi kapıda nakit veya kartla yapabilirsiniz. Kapıda ödemelerde kargo firması olarak Aras Kargo ile çalışmaktayız.

Kapıda ödemelerde 7TL kapıda ödeme hizmet bedeli alınmaktadır. Bu bedel tamamen kargo firması ile ilgilidir ve faturanıza yansıtılarak ürün tutarları ile tahsil edilmektedir.

×

KAPIDA ÖDEME

KAPIDA NAKİT veya KARTLA ÖDEYİN

Sitemizden verdiğiniz siparişlerinizi kapıda kartla veya nakit ödeyebilirsiniz.

KARTLARA TAKSİT

×

KARTLARA TAKSİT

SİPARİŞLERİNİZİ 12 AY TAKSİTLE ÖDEYİN

Sitemizdeki tüm siparişlerinizi kartlarınıza 12 ay taksit imkanıyla sipariş verebilirsiniz.

HAVALE/EFT

×

HAVALE/EFT

HAVALE/EFT İLE GÜVENLE ÖDEYİN

Kredi Kartı ile ödeme yapmak istemiyor, kapıda ödemenin ise ek masraflarına girmek istemiyorsanız, siparişlerinizi havale/eft ile ödeyebilirsiniz.

×